Reference

29. 10. 2019 Blanka

Jsem velmi ráda že jsme Vás s manželem navštívili na terapii. Oceňuji hlavně Váš laskavý a chápavý přístup, což je pro partnera z naprosto odlišné kultury velice důležité. Dále bych chtěla moc poděkovat za nabídnutí okamžité pomoci, která je v takové manželské krizi nezbytná. Mně konkrétně první sezení terapie pomohlo otevřít se znovu vůči manželovi a nebýt z problému „zapšklá“. Myslím že manžel to cítí stejně. Snad společnými silami najdeme cestu z problému ven. A navíc Vaše angličtina je výborná. Moc se mi to líbilo. Jste skvělá.

29. 10. 2019 Martin

Dobrý den Gabrielo, ještě jednou Vám chci poděkovat za vše, co jste pro mě udělala. Hlavně ten Váš nápad, že skrýváním svých vlastností, se mezi lidmi cítit lépe nebudu. V tomto je pro mě psychoterapie velice důležitá, protože něco takového bych ze svého pohledu neviděl. Je to cesta po které se chci vydat, jen je to velice těžké, ale to Vy už víte. Také jsem od Vás dostal hodně podpory, když jsem se necítil dobře, za což jsem Vám vděčný. Děkuji!

25. 10. 2019 Stanislav

Na paní Nečasovou jsem se obrátil již několikrát. V minulosti mně pomohla překlenout těžké období v době mého rozvodu. Nyní jsem se na ni obrátil znovu, tentokrát ohledně problematického vztahu mých dětí s mou novou ženou. Během dvou sezení jsme objevili „jádro pudla“, a situace se zlepšila.

21. 10. 2019 Michal

Myslel jsem si, že jsem ztracený případ. Vystřídal jsem několik psychologů, ale až u paní Nečasové jsem našel to, co jsem potřeboval. Asi je to hodně aji o tom, jestli si člověk s terapeutem sedne. Já v ní našel člověka, který mně pomaličku pomáhá dostat se z depresí, ve kterých jsem se roky topil. Často mně fakt trvá, než se vymáčknu, a ona má prostě tu nekonečnou trpělivost.

18. 10. 2019 J.P.

Na paní Nečasovou jsem dostala doporučení od známé, která k ní pravidelně chodí. Jelikož jsem nikdy u žádného psychologa nebyla, měla jsem velké obavy, že se nedokážu otevřít a že to budou vyhozené peníze. Musím říct, že hned napoprvé jsem od ní odcházela s velkou úlevou. Paní Nečasová je velmi lidská a příjemná, cítím z ní opravdový zájem. Pomáhá mi uspořádat si myšlenky a jasně pojmenovat, co od života vlastně chci. V začátku mi hodně pomohlo i to, že jsem se prostě mohla jen vyplakat.